CMSZDA10V TR PBFREE
- 型號描述:
- 穩壓二極管 Dual 250mW
- 型號:
- CMSZDA10V TR PBFREE
- 品牌:
- Central Semiconductor
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
數量:
- Configuration
- 1 Pair Common Anode
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
- 10 V
- Tolerance
- ±5%
- Power - Max
- 275 mW
- Impedance (Max) (Zzt)
- 20 Ohms
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 200 nA @ 7 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 900 mV @ 10 mA
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C